menu Home chevron_right

ИСТА ШАНСА


MakedonijaPRODUKCIJA MOSTPRODUKCIJA MOSTRadio Most-Радио Мост

ИСТА ШАНСА – Проект за преквалификација и наоѓање работа од дома. Пријавете се!

Radio Most | March 15, 2022

Проектот за преквалификација е на чекор од реализирање. Современата технологија е како вода и оган, добар послушник, но и лош господар на што сме сведоци и самите. Но, ајде да зборуваме за добрите страни на технологијата. Секој од нас има барем еден пријател кој што ви кажува како својата работа […]


That's all


This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  RADIO MOST UŽIVO
  RADIO MOST-SVI SMO RAZLIČITI ALI DIJELIMO ISTE VRIJEDNOSTI

 • cover play_circle_filled

  RADIO MOST – MIX RADIO
  MIX RADIO MOST

 • cover play_circle_filled

  BLUES BRIDGE
  BLUES BRIDGE

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play