menu Home chevron_right

пандемија


Radio Most-Радио МостНовости-Novosti

Ремзи: Пандемијата ги исчисти улиците од лошите ресторани, а гостите станаа помудри

Radio Most | March 23, 2022

Еден од најпознатите светски готвачи, Гордон Ремзи во неодамнешното интервју за „Radio Times“ зборуваше за пандемијата на коронавирусот и за последиците со кои се соочи угостителството во последните две години. Иако изминатите две години беа „погубни“ за сите кои работат во угостителството, се покажа дека тоа во исто време беше […]


That's all


This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  RADIO MOST UŽIVO
  RADIO MOST-SVI SMO RAZLIČITI ALI DIJELIMO ISTE VRIJEDNOSTI

 • cover play_circle_filled

  RADIO MOST – MIX RADIO
  MIX RADIO MOST

 • cover play_circle_filled

  BLUES BRIDGE
  BLUES BRIDGE

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play