menu Home chevron_right

посета


Radio Most-Радио МостНовости-Novosti

4 дневна посета на Голубац од 29 април до 2 мај

Radio Most | April 19, 2022

Бисер Пром организира 4 дневна посета на Србија од 29.04.2022-02.05.2022 година, односно на градот Голубац. Поаѓањето од Скопје (Дрводекор) ќе биде во 22:30 часот, односно 23:00 во Куманово (Макпетрол бензинска) и тоа би го опфатило првиот ден. 2 Ден Тумане – Голубац Пристигнување во манастир Тумане во утринските часови. Пешачење […]


That's all


This area can contain widgets, menus, shortcodes and custom content. You can manage it from the Customizer, in the Second layer section.

 

 

 

Newsletter

 • cover play_circle_filled

  RADIO MOST UŽIVO
  RADIO MOST-SVI SMO RAZLIČITI ALI DIJELIMO ISTE VRIJEDNOSTI

 • cover play_circle_filled

  RADIO MOST – MIX RADIO
  MIX RADIO MOST

 • cover play_circle_filled

  BLUES BRIDGE
  BLUES BRIDGE

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play